A może wspólny wypad na Dzień Dziecka?

28-05-2021

Na szlaku

Czy Wasze pociechy też już niecierpliwie przebierają nogami z przed zbliżającym się Dniem Dziecka? Trudno się dziwić. Już za 4 dni doczekają się upragnionego prezentu. A ile głów, tyle pomysłów na wyjątkowy podarunek! Naszym zdaniem, jednym z najlepszych jest poświęcenie dziecku własnego czasu, choćby podczas wspólnego wypadu za miasto!

Możliwości mamy wiele: spacer po górskim szlaku, leniuchowanie na brzegu jeziora, stawianie babek z plasku na nadbałtyckiej plaży. A może wycieczka do parku rozrywki?

Aby nieco Wam pomóc w planowaniu logistycznych aspektów wycieczki, przygotowaliśmy kod rabatowy, który obniży cenę biletów na SuperPKS o 10%. Podczas składnia zamówienia wpiszcie kod DZIENDZIECKA i cieszcie się czekającym Was wyjazdem!

Kod możecie wykorzystać w okresie 28 maja - 6 czerwca na zakup biletów na kursy w okresie 1-30 czerwca 2021 r. Obowiązuje dla zakupów na stronie superpks.pl. Obowiązuje limit użyć. Każdy klient może użyć kodu jednokrotnie. Wartość kodu to 10% ceny biletu, lecz nie więcej niż 15 zł.