O nas

Nasza historia

SuperPKS to innowacyjny projekt realizowany od marca 2016 roku przez doświadczonych przewoźników, z różnych regionów Polski oraz firmę nowych technologii Teroplan S.A. Nasz pomysł na sukces to połączenie tradycji i doświadczenia w transporcie osobowym oraz nowoczesnych rozwiązań w postaci m.in. systemów sprzedaży online czy cen dynamicznych. Taka współpraca pozwala sprostać ciągle rosnącym wymaganiom pasażerów oraz dołączyć do grona liderów jakości i technologii.

SuperPKS dokłada wszelkich starań, aby doskonalić swoje usługi,  po to by mieszkańcy większych i mniejszych miejscowości w Polsce mogli podróżować wygodnie i komfortowo. Nasi pasażerowie nabywając bilety na portalu www.superpks.pl mają możliwość kupić je taniej niż na dworcu lub u kierowców.

 

Oferta współpracy dla przewoźników

Inicjatorem projektu SuperPKS jest Teroplan S.A., firma z branży nowych technologii, która od 2008 roku tworzy i dostarcza innowacyjne i kompleksowe rozwiązania informatyczne dla transportu publicznego. Współpraca z ponad 600 przewoźnikami pozwoliła nam zdobyć doświadczenie i wiedzę ekspercką w zakresie tworzenia narzędzi takich jak m.in. systemy sprzedaży online, dynamicznych taryf cenowych czy taryf skomunikowanych, niezbędnych do skutecznego konkurowania o względy podróżujących.

Wierzymy, że połączone siły dają możliwość skutecznego konkurowania na rynku transportu pasażerskiego. Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich przewoźników zainteresowanych ciągłym doskonaleniem jakości swoich usług, aby odpowiadać na rosnące potrzeby pasażerów.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji, dotyczących możliwości realizowania przejazdów pod marką SuperPKS prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży Teroplan S.A.:
e-mail: mik@teroplan.com