Cała Polska Hoperem nad morze

01-07-2020

nad morze

Hoper, który oferuje standard SuperPKS+, w tym sezonie poszerza ofertę dojazdu nad Bałtyk. Dzięki temu, spod drzwi domu wprost pod drzwi nadmorskiego miejsca noclegowego można dotrzeć już z każdego województwa. Dodatkowo firma wprowadza do swojej oferty unikalne rozwiązanie: Tarczę Hopera. Daje ona gwarancję bezpieczeństwa sanitarnego podróżnym, którzy zaufali marce.

Więcej tras nad morze

Hoper, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podróżujących, na okres wakacji zwiększa liczbę możliwości wyjazdu nad morze. W sumie jego oferta obejmuje już dziewięć tras prowadzących nad Bałtyk, całorocznych oraz sezonowych. Dzięki temu obszar usługi SuperPKS+ obejmuje większość polskiego wybrzeża, od Międzyzdrojów po Ustkę i od Karwi po Trójmiasto. Mieszkańcy każdego miasta wojewódzkiego, jak również wielu bardzo małych miejscowości mogą teraz wybrać się Hoperem nad morze.

Tarcza Hopera


Bezpieczne przejazdy nad morze i nie tylko

Minivany Hopera mogą przewieźć maksymalnie 8 pasażerów. Jadąc adres-adres, podróżujący unika dużych skupisk ludzi, m.in. na dworcach. Nie musi korzystać z komunikacji miejskiej. Dla bezpieczeństwa pasażerów Hoper wprowadził dodatkowy reżim sanitarny:

• Obowiązek podróży w maseczce i dezynfekcji rąk przed jazdą, a jeśli zajdzie taka potrzeba, również w jej trakcie.

• Regularne ozonowanie i dezynfekcja pojazdu (również w trakcie jazdy).

• Środki ochronne dla kierowcy.

• Pomiar temperatury pasażerów przed podróżą. Osoby z infekcją lub gorączką nie mogą korzystać z przejazdu.

Tarcza Hopera, czyli podróż bezpieczna od COVID-19 lub zwrot pieniędzy

Wielu przewoźników dostosowując się do wytycznych sanitarnych wprowadza procedury mające chronić pasażerów. Hoper idzie jednak dużo dalej i wprowadza Tarczę Hopera - rozwiązanie finansowe dla pasażerów, które wzmacnia bezpieczeństwo sanitarne podróży.

• Jeśli mimo zastosowanego reżimu sanitarnego, podróżujący Hoperem zachoruje na COVID-19, otrzymuje od firmy całkowity zwrot kosztu przejazdu. Warunkiem jest dostarczenie, w ciągu 14 dni od momentu przejazdu, wyników testu potwierdzającego zakażenie.

 • Każdy podróżujący Hoperem, który trafi z powodu COVID-19 do szpitala i w ciągu 7 dni od jego opuszczenia przekaże firmie dowód hospitalizacji otrzyma nawet do 5000 zł

Więcej informacji o programie na stronie hoper.pl/tarcza