Do Gdańska wprost spod Twoich drzwi!

24-01-2017

Zmiany na trasie Gdańsk-Suwałki. Od 1 lutego połączenia  będą realizowane przez SuperPKS+ w systemie od adresu do adresu. Oznacza to, że mieszkańcy Suwałk, Augustowa, Ełku, Mrągowa, Olsztyna, Elbląga i wielu innych miast i wiosek będą mogli wyruszyć w podróż do Gdańska bezpośrednio spod drzwi swoich domów. Trasę Gdańsk-Suwałki obsługiwać będzie SuperPKS plus – wygodny, 8-osobowy minivan.

Uwaga!  Zmianie ulegają również miejscowości pośrednie, z których SuperPKS+ będzie odbierał i do których będzie dowoził pasażerów. Chcesz sprawdzić czy SuperPKS+ zabierze Cię spod Twoich drzwi,  wpisz w wyszukiwarkę miejscowości, w których chcesz rozpocząć i zakończyć podróż. Połączenia realizowane przez SuperPKS+  są oznaczone jako „adres-adres”.

SuperPKS+  wyjeżdża codziennie z Gdańska w kierunku Suwałk o godzinie 17:00 oraz z Suwałk w kierunku Gdańska o godzinie 18:00.

Bilety na SuperPKS+, już od 29 zł, możesz kupić:

  • przez stronę internetową www.superpks.pl,
  • telefonicznie pod numerem 703 402 800 (koszt 2,58 zł z VAT/min),
  • w stacjonarnych punktach sprzedaży np. salonikach Kolportera - informacje o wszystkich adresach punktów znajdziesz w zakładce Punkty Sprzedaży

Uwaga! Bilety na SuperPKS+ dostępne są jedynie w przedsprzedaży.