Dwa razy więcej tras SuperPKS+!

09-07-2019

Z SuperPKS+ pojedziecie nie tylko nad morze, ale również w góry! To dzięki znacząco poszerzonej ofercie przewoźnika Hoper oferującego przejazdy w ramach marki SuperPKS+.

W przeciwieństwie do standardowych przewoźników autobusowych, SuperPKS+ nie jest ograniczony regularnymi miejscami zatrzymania, w postaci konkretnych przystanków. Miejsca rozpoczęcia i zakończenia podróży są każdorazowo wcześniej określane przez pasażera. Może to być dom, hotel, pensjonat, sanatorium, miejsce pracy czy inna, dowolna lokalizacja, w nawet bardzo małej miejscowości znajdującej się w obrębie trasy.

Więcej przejazdów z Wrocławia

W zeszłym sezonie Hoper oferował tylko dwie trasy z Wrocławia - przez zachodnie wybrzeże aż do Darłówka oraz przez Ciechocinek do Trójmiasta. W połowie kwietnia została otwarta kolejna trasa przez Poznań do Ustki. Teraz Wrocławianie mają jeszcze możliwość podróży przez Katowice i Kraków do Buska-Zdroju.

Więcej przejazdów do Ciechocinka

Dużą popularnością cieszą się kolejne uruchamiane trasy do Ciechocinka. Po sukcesach tras z Wieliczki, przez Kraków, Katowice i Łódź, oraz z Poznania, Hoper zdecydował się na kolejne połączenia z tym najpopularniejszym w Polsce uzdrowiskiem.  Tym razem z Zamościa, przez Lublin i Warszawę oraz z Przemyśla przez Busko-Zdrój, Kielce i Łódź.

Więcej sanatoriów na trasach SuperPKS+

Po uruchomieniu nowych tras Hopera, SuperPKS+ obszarem swojej działalności obejmuje już kilkadziesiąt miejscowości uzdrowiskowych. Są to oczywiście znane dotychczas z hoperowych przejazdów Ciechocinek, Wieniec-Zdrój, Toruń, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Mielno, Ustronie Morskie, Dąbki, Darłowo, Sopot i Augustów. W tym roku dołączyły do nich również nowe miejscowości sanatoryjne, takie jak Wieliczka, z jedynym w Polsce podziemny uzdrowiskiem, Ustka, Połczyn-Zdrój, Nałęczów, Busko-Zdrój, Solec-Zdrój oraz górskie kurorty takie jak: Kudowa-Zdrój, Duszniki-Zdrój, Lądek-Zdrój i Polanica-Zdrój.

Nad morze, na Mazury, w góry i za granicę!

Dla urlopowiczów w poprzednim sezonie Hoper oferował przewozy tylko nad morze i na Mazury. Uruchomienie kolejnych tras nie tylko zwiększyło możliwości dotarcia nad morze w formule od adresu do adresu, ale również w Góry Stołowe, Góry Bystrzyckie i Góry Złote w Sudetach. Ponadto Hoper uruchomił również przewozy międzynarodowe do Niemiec, Belgii i Holandii (bilety do nabycia na hoper.pl).

Więcej informacji na  temat usługi SuperPKS+ na www.superpks.pl/plus