Do Kołobrzegu, Łeby, Jastrzębiej Góry...

17-05-2018

18 nowych linii, do miejscowości takich jak, m.in.: Kołobrzeg, Łeba, Jastrzębia Góra, Warszawa, Busko Zdrój, Lublin, Poznań od dziś dostępnych będzie w rozkładzie jazdy SuperPKS. To efekt rozpoczęcia współpracy z 4 firmami autokarowymi z województwa świętokrzyskiego, które w ostatnim czasie dołączyły do SuperPKS – ogólnopolskiej platformy wirtualnego przewoźnika. Nowe, całoroczne i wakacyjne trasy, oferuje także PKS Ostrowiec Świętokrzyski współpracujący z SuperPKS od ubiegłego roku. Dzięki temu pasażerowie mogą w wygodny sposób zaplanować swoją podróż i kupić bilety w atrakcyjnych cenach na stronie www.superpks.pl.

PKS Staszów, Muszkieter, Darjan i Eko-Stamar to nowi przewoźnicy z Świętokrzyskiego, którzy postanowili połączyć siły z SuperPKS, aby jeszcze skuteczniej konkurować o względy pasażerów. SuperPKS oferuje przewoźnikom silną ogólnopolską markę oraz rozwiązania technologiczne, dzięki którym mogą wspólnie zapewnić pasażerom wygodne i bezpieczne podróże w atrakcyjnych cenach – niższych niż na dworcu lub u kierowcy.

Obecnie rozkład jazdy SuperPKS z województwa świętokrzyskiego, dzięki ofercie nowych partnerów oraz nowym trasom PKS Ostrowiec Świętokrzyski, obejmuje już 24 linie, do ponad  280 miast, w różnych zakątkach całej Polski – w tym 10 relacji z Kielc. Pasażerowie na platformie www.superpks.pl mogą zaplanować swoją podróż oraz zakupić bilety już od 1 zł na takich nowych trasach jak:

Kielce-Kraków,

Końskie - Warszawa,

Busko-Zdrój-Warszawa,

Ostrowiec-Lublin,

Solec-Warszawa,

Lipsko-Warszawa,

Kielce-Lublin,

Poznań-Przemyśl przez Ostrowiec, Końskie i Starachowice,

Staszów-Warszawa,

Staszów-Kraków,

Ostrowiec-Kołobrzeg przez Kielce i Końskie,

Ostrowiec-Jastrzębia Góra przez Starachowice i Skarżysko,

Ostrowiec-Łeba,

Staszów-Kołobrzeg.

Do  10 czerwca  pasażerowie, na wymienionych trasach mogą podróżować jeszcze taniej! 
Kupując bilet na www.superpks.pl wystarczy wpisać kod:KIELCE, aby obniżyć cenę o 10 zł.