Kraków-Ostrowiec

02-08-2017

Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego, Opatowa, Staszowa, Solca Zdrój i innych mniejszych i większych miejscowości dojadą do Krakowa SuperPKS-em. Komfort na dłuższej i krótszej trasie zapewnią pasażerom m.in. wygodne fotele, klimatyzowane wnętrze, darmowe wi-fi  oraz doświadczeni polscy przewoźnicy – w tym przypadku PKS Ostrowiec Świętokrzyski.  

Ostrowiec Świętokrzyski - Kraków, to nowa trasa, na której mogą podróżować pasażerowie SuperPKS. Pierwsze kursy ruszyły na początku sierpnia. Połączenia na tej trasie są realizowane przez flotę PKS Ostrowiec Świętokrzyski, składającą się z wysokiej klasy autokarów marki Volvo, wyposażonych m.in. w komfortowe fotele, Wi-Fi, oraz klimatyzację. Bilety na podróże SuperPKS można nabywać na stronie www.superpks.pl – gdzie są one zawsze tańsze niż te kupowane na dworcu czy u kierowcy.

Projekt SuperPKS to odpowiedź polskich przewoźników na rosnące wymagania podróżujących, którzy oczekują wygodnych i nowocześnie wyposażonych autobusów, także na krótszych trasach. Obecnie w przedsięwzięciu bierze udział 8 PKS-ów obsługujących 13 tras w całej Polsce. Dzięki połączeniu sił z firmą technologiczną Teroplan S.A. pasażerowie mają okazję korzystać z pełni nowoczesnych usług transportowych – profesjonalnych przejazdów, biletów online i dynamicznych cen. Wszystkim partnerom przedsięwzięcia daje to szansę na odniesienie sukcesu rynkowego, w zetknięciu z konsolidującymi się grupami już istniejącymi na polskim rynku czy też zamierzającymi na niego wejść.

SuperPKS kursuje na nowej trasie:              

Ostrowiec Św. - Kraków 7:00, 16:00 przez Opatów, Staszów, Solec Zdrój, Nowy Korczyn; 10:50 przez Klimontów, Staszów, Solec Zdrój, Nowy Korczyn

Kraków - Ostrowiec Św. 12:20,16:20 przez Nowy Korczyn, Solec Zdrój, Staszów, Opatów;

Kraków – Kielce – Ostrowiec Św. 20:40  przez Miechów, Jędrzejów,  Nowa Słupia