11 nowych tras z Lubelszczyzny

10-05-2018

11 nowych linii, do miejscowości takich jak, m.in.: Zakopane, Krynica Zdrój, Ciechocinek, Wrocław, Słupsk, Zamość, Białystok od dziś dostępnych będzie w rozkładzie jazdy SuperPKS. To efekt rozpoczęcia współpracy z 5 firmami autokarowymi z województwa lubelskiego, które w ostatnim czasie dołączyły do SuperPKS – ogólnopolskiej platformy wirtualnego przewoźnika. Dzięki temu pasażerowie mogą w wygodny sposób zaplanować swoją podróż i kupić bilety w atrakcyjnych cenach na stronie www.superpks.pl.  

Lubelskie Linie Autobusowe, PKS Hrubieszów, PKS Zamość, PTS Tomaszów Lubelski, Sinbus to nowi przewoźnicy z Lubelszczyzny, którzy postanowili połączyć siły z SuperPKS, aby jeszcze skuteczniej konkurować o względy pasażerów. SuperPKS oferuje przewoźnikom silną ogólnopolską markę oraz rozwiązania technologiczne, dzięki którym mogą wspólnie zapewnić pasażerom wygodne i bezpieczne podróże w atrakcyjnych cenach – niższych niż na dworcu lub u kierowcy.

Obecnie rozkład jazdy SuperPKS z województwa lubelskiego, dzięki ofercie nowych partnerów, obejmuje już 26 linii, do ponad 280 miast  w różnych zakątkach całej Polski – w tym 17 relacji z Lublina. Pasażerowie na platformie www.superpks.pl mogą zaplanować swoją podróż oraz zakupić bilety już od 1 zł na takich nowych trasach jak:

Lublin –Zakopane

Lublin-Krynica Zdrój

Lublin-Ciechocinek

Hrubieszów-Wrocław

Zamość – Słupsk

Tomaszów Lubelski – Rzeszów

Warszawa - Horyniec Zdrój

Tomaszów Lubelski – Warszawa

Lublin – Kraków

Lublin – Białystok

Lublin – Radom

 

Do  10 czerwca  pasażerowie, na wymienionych trasach mogą podróżować jeszcze taniej! 
Kupując bilet na www.superpks.pl wystarczy wpisać kod:LUBELSKIE, aby obniżyć cenę o 10 zł.