Prognozy na sierpień sprzyjają planowaniu urlopu w Polsce!

26-07-2021

Wakacje!

Półmetek wakacji za pasem! Najpopularniejsze polskie kurorty pękają w szwach! Polacy w większej liczbie niż w latach ubiegłych, zaplanowali tegoroczne wczasy w Polsce. Dosyć tłoczno jest na górskich szlakach, na bałtyckich plażach oraz polskich pojezierzach. A czy Wy już macie wakacyjny wyjazd za sobą? A może właśnie korzystacie z uroków letniego urlopu lub dopiero się do niego przygotowujecie?

Jeśli planujecie wyjazd w sierpniu, mamy dla Was dwie wiadomości. Obie dobre! Pierwsza jest taka, że pogoda w sierpniu ma być nieco stabilniejsza od tej lipcowej. Będzie mniej burz, gwałtownych opadów i ekstremalnych upałów. Temperatury będą wprawdzie nieco niższe, ale słonecznych dni będzie więcej. Pogoda będzie bardziej sprzyjać aktywnemu spędzaniu czasu.

Druga informacja dotyczy nowej promocji w SuperPKS! Przygotowaliśmy dla Was kod rabatowy, który obniży cenę biletów o 10%. Podczas składnia zamówienia wpiszcie kod SPKS-WAKACJE21* i cieszcie się czekającym Was wyjazdem!

*Kod ważny w dniach 26 lipca - 1 sierpnia lub do wyczerpania limitu użyć, na kursy w okresie 1-31 sierpnia 2021 r. Obowiązuje dla zakupów na stronie superpks.pl. Każdy klient może użyć kodu jednokrotnie. Wartość kodu to 10% ceny biletu, lecz nie więcej niż 15 zł.