Złota polska jesień z SuperPKS!

20-10-2021

Złota polska jesień z SuperPKS!

Jesień to z pewnością najbardziej kolorowa z pór roku. Jeśli jeszcze w tym roku nie mieliście okazji przespacerować się po lesie mieniącym się feerią odcieni żółci i czerwieni, zróbcie to czym prędzej!

Możecie na przykład wykorzystać któryś z jesiennych weekendów na krótki wypad za miasto lub dłuższą wycieczkę w odleglejsze rejony Polski. Październik potrafi zaskoczyć wspaniałą pogodą, a i listopad ma swój urok. Jeśli nie macie pomysłu, gdzie jechać, mamy dla Was trzy lokalizacje, w których z pewnością odpoczniecie od codziennego pędu:

1. Bory Tucholskie – idealne miejsce na długie spacery z psem, a także raj dla zapalonych grzybiarzy!
2. Bieszczady – propozycja dla nieustraszonych zdobywców szczytów, których nudzą spacery po płaskim terenie.
3. Góry Stołowe – coś dla rodzin z dziećmi, niezwykłe formacje skalne w Górach Stołowych zainteresują każdego malucha :)

Zainspirowaliśmy Was? To świetnie! Aby jeszcze bardziej Was zachęcić, przygotowaliśmy dla Was kod rabatowy, który obniży cenę biletów o 10%. Podczas składnia zamówienia wpiszcie kod SPKS-JESIEN21* i cieszcie się czekającym Was wyjazdem!

*Kod ważny w dniach 20 października - 19 listopada lub do wyczerpania limitu użyć, na kursy w okresie 20 października – 30 listopada 2021 r. Obowiązuje dla zakupów na stronie superpks.pl. Każdy klient może użyć kodu jednokrotnie. Wartość kodu to 10% ceny biletu, lecz nie więcej niż 15 zł.