Jesienią jeszcze taniej!

05-09-2018

SuperPKS może być wygodną i o wiele tańszą alternatywą dla samochodu. Warto więc wykorzystać ciepłe wrześniowe i październikowe weekendy, aby pozwiedzać różne zakątki Polski. Taka podróż daje także możliwość podziwiania pięknych, jesiennych pejzaży. Zaplanować jednodniowy lub weekendowy wypad oraz zminimalizować koszty możemy właśnie dzięki platformie www.superpks.pl, która zrzesza już ponad 70 przewoźników autobusowych. Planując dłuższe i krótsze podróże znajdziemy tu połączenia do ponad 1050 miejscowości. 

-Dla naszych pasażerów przygotowaliśmy specjalną, jesienną promocję na podróże na wszystkich trasach dostępnych na platformie SuperPKS. Kupując bilet wystarczy wpisać kod: SZKOLA, aby obniżyć jego cenę o dodatkowe 10 zł – zachęca Aleksandra Markowska,  dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie Teroplan.

Bilety z kodem promocyjnym SZKOLA można kupować na www.superpks.pl do 20 września. Promocja obowiązuje na podróże do 30.09 na wszystkich trasach regularnych, realizowanych przez SuperPKS.