Promocja na lato w Polsce!

08-07-2020

Letnia promocja dla klientów SuperPKS

Wpisz podczas zakupu kod rabatowy POLSKIELATO i obniż cenę biletu o 25%!* Pamiętaj, że pula użyć kodu jest ograniczona, więc warto się spieszyć i już dzisiaj zaplanować ciekawy wyjazd na lato. Zwłaszcza, że promocja obowiązuje na przejazdy do końca lipca, zarówno na kursy regularne, jak i przejazdy od adresu do adresu SuperPKS+. Czas na użycie kodu masz maksymalnie do piątku 10 lipca.

Autobusy nad morze

Jesteś miłośnikiem morskich kąpieli? To czas zaplanować letni wypoczynek nad Bałtykiem. Kod rabatowy możesz wykorzystać na połączenia do tak popularnych kurorów jak Łeba, Władysławowo czy Kołobrzeg np. na trasach:

Wrocław <> Kołobrzeg

Kraków <> Władysławowo

Radom <> Łeba

Autobusy w góry

Jeżeli wakacje kojarzą Ci się z górskimi wędrówkamia to również skorzystasz z promocji. Z partnerami SuperPKS dojedziecie zarówno w Tatry, Beskidy, jaki i Sudety:

Warszawa <> Zakopane

Lublin <> Krynica-Zdrój

Głogów <> Karpacz

 

Warunki skorzystania z promocji POLSKIELATO:

Kod rabatowy ważny jest przy zakupie biletów na stronie superpks.pl do dnia 10.07.2020 lub do wyczerpania limitu użyć kodu, w zależności co nastąpi pierwsze. Obowiązuje na przejazdy do dnia 31.07.2020. Każdy klient może skorzystać z kodu tylko raz. Kod obniża wartość ceny biletów o 25%, lecz nie więcej niż o 15 zł.